Plaatje bij het artikel van OBS Widerode

OBS Widerode staat voor:

  • Kindgericht
  • Omgevingsgericht
  • Kwaliteitsbewust
  • Ontwikkelingsgericht

Fotoalbums 2014-2016

Bekijk hier de fotoalbums van 2014-2016 (Picasa Webalbum)!

Laatste schooldag (14-07-16)

Uitzwaaien groep 8 (13-07-16)

Afscheid juf Thea Bergsma (12-07-16)

Pasta maken groep 2 (juni 2016)

Gastles Erik Wevers (11-07-16)

Afscheidsavond groep 8 (08-07-16)

Musical groep 8 (06-07-16)

Schoolkamp groep 8 (29-06-16 t/m 01-07-16)

ANWB Streetwise groep 0-1-2 (16-06-16)

ANWB Streetwise groep 3-4 (16-06-16)

ANWB Streetwise groep 5-6 (16-06-16)

ANWB Streetwise groep 7-8 (16-06-16)

Opening vernieuwd schoolplein (15-06-16)

Tentoonstelling projectgroep groep 6-8 (15-06-16)

EHBO-examen groep 8 (14-06-16)

Schoolreis groep 7 (14-06-16)

Workshop Ratjetoe groep 0-1-2 (07-06-16)

Workshop Hijs de Zeilen groep 3-4-5 (31-05-16)

Update schoolplein (mei 2016)

Juf Femke met Julian (19-05-16)

Schoolreis groep 5 en 6 (17-05-16)

Vernieuwing schoolplein (mei 2016)

Landmachtdagen (10-05-16)

Koningsspelen onderbouw (22-04-16)

Koningsspelen bovenbouw (22-04-16)

Skeelerclinic groep 6 (20-04-16)

Schoolreis groep 3 en 4 (19-04-16)

Ommetje met Ambulare groep 7 (18-04-16)

Meesters- en juffendag (13-04-16)

Schoolvoetbaltoernooi (11 en 12-04-16)

Kanariepietjestoernooi (11-04-16)

Playbackshow groep 3 en 4 (07-04-16)

Schoolkorfbaltoernooi (07 en 08-04-16)

Bezoek Brandweer Twente (05-04-16)

Techniekworkshop Urenco groep 7 (01-04-16)

Ommetje met Ambulare groep 6 (01-04-16)

Schoolreis kleuters (31-03-16)

Bezoek Rijksmuseum groep 5 en 6 (30-03-16)

Paasactiviteiten (24-03-16)

Grote Reken Dag (23-03-16)

Avondvoorstelling kleuters (17-03-16)

Vaartocht Enterse zomp groep 6 (18-03-16)

Gastles wetenschappers in de klas (22-02-16)

Schoolschaaktoernooi (22-02-16)

Project winter groep 0 t/m 4 (jan/feb 2016)

Tentoonstelling project winter groep 0 t/m 4 (11-02-16)

Carnaval (05-02-16)

Playbackshow groep 5 t/m 8 (29-01-16)

Avondvoorstelling groep 3 en 4 (21-01-16)

Proeflessen Erasmus (12-01-16)

Veilig op Weg groep 6 en 7 (18-12-15)

Kerstfeest (17-12-15)

Kerstmusical groep 7 (15-12-15)

Bezoek melkveeboerderij groep 6 (11-12-15)

Projectgroep jongleren (09-12-15)

Groot Almelo`s Dictee juniorversie (09-12-15)

Sinterklaas (04-12-15)

Dansworkshops groep 6, 7 en 8 (27-11-15)

Huldiging Red Engineers Challenge (23-11-15)

Technieklessen groep 6 (26-11-15)

Burgemeester in groep 6 (26-11-15)

Doedag Erasmus (26-11-15)

Deel 2 Finale Red Engineers Challenge 2015 (21-11-15)

Voorbereiding Red Engineers Challenge (okt/nov 2015)

Finale Red Engineers Challenge 2015 (21-11-15)

Groene MeeMaakDagen AOC (20-11-15)

Profile Photos

Bezoek Speelbos groepen 0/1 (12-11-15)

Avondvoorstelling groep 5 en 6 (12-11-15)

Nationaal Schoolontbijt (10-11-15)

Zout Express groep 7 en 8 (10-11-15)

Bezoek Aeronamic groep 8 (03-11-15)

Avondvoorstelling groep 7 en 8 (05-11-15)

Avondvoorstelling kleuters (29-10-15)

Schrijversfestival groep 7 (27-10-15)

Schoolhandbaltoernooi (07-10-15)

Proeflessen muziek Harmonie Sint Jan groep 4 (27-08-15)

Laatste schooldag (02-07-15)

Afscheid groep 8 (30-06 en 01-07-15)

Musical groep 8 (29-06-15)

Taalles rappen groep 6 (26-06-15)

Afscheid juf Esje (25-06-15)

Schoolkamp groep 8 (22, 23 en 24-06-15)

LEGO Education Innovation Studio (17-06-15)

Scholenkampioenschap skeeleren (10-06-15)

Tentoonstelling projectgroep (10-06-15)

Schoolreis groep 7 (09-06-15)

Bezoek Bonvanie groep 2 (10-06-15)

EHBO-examen groep 8 (02-06-15)

Instrumentencarrousel groep 6 (29-05-15)

Fancy Fair (29-05-15)

Instrumentencarrousel groep 5 (28-05-15)

Regionale schoolhandbalkampioenschappen meisjes (27-05-15)

Schoolreis groep 5 en 6 (26-05-15)

Regionale schoolhandbalkampioenschappen jongens (20-05-15)

Opening Generatietuin Wierden (21-05-15)

Generatietuin Wierden (18-05-15)

Bezoek John Sheppard (01-05-15)

Koningsspelen onderbouw (24-04-15)

Koningsspelen bovenbouw (24-04-15)

Workshop De vriendelijke draak groep 3 (22-04-15)

Schoolreis groep 3 en 4 (21-04-15)

Workshop Wie heeft Monkie gezien kleuters (20-04-15)

Meesters- en juffendag (15-04-15)

Kanariepietjestoernooi (13-04-15)

Schoolvoetbaltoernooi (13 en 14-04-15)

Piratenproject groep 0, 1 en 3 (09-04-15)

Paasactiviteiten (02-04-15)

Passproject groep 2 en 4 (26, 30 en 31-03-15)

Tennisclinic groep 3 en 4 (26-03-15)

Schoolreis kleuters (24-03-15)

Playbackshow groep 3 en 4 (19-03-15)

Vaartocht Enterse zomp groep 6 (20-03-15)

Gastles Week van het Geld groep 7 (09-03-15)

Regiofinale voorleeswedstrijd (11-03-15)

Workshop spelen in een band groep 8 (12-03-15)

Playbackshow kleuters (12-03-15)

Workshop groep 4 n.a.v. voorstelling Braam Hak (06-03-15)

Schoolschaakkampioenschap (18-02-15)

Prijs Quinn Vellheuer (19-02-15)

Carnaval (13-02-15)

Voorleeswedstrijd gemeente Wierden (04-02-15)

Playbackshow bovenbouw (30-01-15)

Techniekles groep 3 en 4 (15-01-15)

Kerstfeest (18-12-14)

Kerstmusical groep 7 (16-12-14)

Groot Almelo`s Dictee juniorversie Pius X (10-12-14)

Sinterklaas (05-12-14)

Land art groep 5 (13-11-14)

Technieklessen groep 6 (november 2014)

Doe-ochtend Erasmus (27-11-14)

Deel 2 Finale Red Engineers Challenge 2014 (22-11-14)

Groen Meemaak Dagen AOC (21-11-14)

Red Engineers Challenge 2014 oktober en november 2014

Finale Red Engineers Challenge 2014 (22-11-14)

Avondvoorstelling groep 3 en 4 (13-11-14)

Proeflessen Het Erasmus (13-11-14)

Avondvoorstelling groep 5 en 6 (06-11-14)

Nationaal Schoolontbijt (04-11-14)

Burgemeestersontbijt (04-11-14)

Techniekworkshop URENCO groep 7 en 8 (29 en 30-10-14)

Bezoek expositie Sunte Mart`n (HKW) groep 6 (31-10-14)

Bezoek melkveehouderij groep 6 (30-10-14)

Avondvoorstelling groep 7 en 8 (30-10-14)

Basketbalclinics groep 5 t/m 8 (20 en 28-10-14)

Schrijversfestival (21-10-14)

Avondvoorstelling groep 1 en 2 (09-10-14)

Project Feest (10-10-14)

Kidsbootcamp Bodyfit (07-10-14)

Kindergemeenteraad (06-10-14)

Schoolhandbaltoernooi (01-10-14)

Juf Dorien 65 jaar! (11-09-14)

Schoolkorfbaltoernooi (8 en 9 september 2014)

Laatste schooldag (03-07-14)

Afscheid groep 8 (01 en 02-07-14)

Musical groep 8 (25-06-14)

Zabukifestival groep 7 (24-06-14)

Spelletjes groep 5, 6 en 7 (16, 17 en 18-06-14)

Schoolkamp dag 1 (16-06-14)

Schoolkamp dag 2 (17-06-14)

Schoolkamp dag 3 (18-06-14)

ANWB Streetwise (12-06-14)

Schoolreis groep 7 Amsterdam (10-06-14)

Bezoek De Doorbraak groep 7 (03-06-14)

Meesters- en juffendag (21-05-14)

Sportdag Lageveld groep 7 en 8 (15-05-14)

Sportdag Stouwehal groep 7 en 8 (15-05-14)

Maandsluiting groep 5, 6 en 7 (16-05-14)

Schoolreis groep 5 en 6 (13-05-14)

Playbackshow kleuters (15-05-14)

Koningsspelen bovenbouw (25-04-15)

Koningsspelen onderbouw (25-04-14)

Playbackshow groep 3 en 4 (08-05-14)

Deel deze pagina: