Plaatje bij het artikel van OBS Widerode

OBS Widerode staat voor:

  • Kindgericht
  • Omgevingsgericht
  • Kwaliteitsbewust
  • Ontwikkelingsgericht

Sinterklaas op school!

Dinsdag 5 december bezocht Sinterklaas met zijn drie Pieten onze school!

Om iets voor half negen was de Marjoleinlaan dichtbevolkt door alle 230 leerlingen van onze school, alle leerkrachten en stagiair(e)s en ouders. Even later kwamen de Sint en zijn Pieten aan in een prachtige cabrio. In de hal werd de Sint welkom geheten door meester Peter Baars. Vervolgens had de goedheiligman alle aandacht en tijd in het speellokaal voor de kinderen van de groepen 1 en 2. Na de pauze waren achtereenvolgens de groepen 3 en 4 aan de beurt. Ten slotte bezochten Sint Nicolaas en zijn gevolg ook nog de groepen 5 tot en met 8.
De bovenbouwleerlingen hadden weer prachtige surprises en gedichten voor elkaar gemaakt. Wat een hoog niveau weer!
Tegen 12.00 uur was het feest ten einde en namen de kinderen afscheid van de Sint en de Pieten.
We kijken terug op een zeer geslaagde dag. Hierbij danken we de ouderraad en hulpouders voor hun inzet voorafgaande en tijdens deze dag!

Deel deze pagina: