Plaatje bij het artikel van OBS Widerode

OBS Widerode staat voor:

  • Kindgericht
  • Omgevingsgericht
  • Kwaliteitsbewust
  • Ontwikkelingsgericht

Kerstmusical groep 7

Dinsdagavond 15 december zat de hal van onze school helemaal vol met ouders, opa`s, oma`s en andere belangstellenden voor de kerstmusical!

Traditiegetrouw werd de musical opgevoerd door de leerlingen van groep 7. Al weken waren meester Rudi,  juf Monique en meester Marijn met de kinderen druk aan het repeteren voor een goede uitvoering. En dat werd het. Prima gespeeld dames en heren van groep 7! "De club van 4" werd erg gewaardeerd door de aanwezigen. Donderdag a.s. zal groep 7 voor alle andere kinderen en leerkrachten van onze school nog een keertje optreden. Gevolgd door een heerlijk kerstbuffet!

FOTOALBUM

Deel deze pagina: