Plaatje bij het artikel van OBS Widerode

OBS Widerode staat voor:

  • Kindgericht
  • Omgevingsgericht
  • Kwaliteitsbewust
  • Ontwikkelingsgericht

Bezoek John Sheppard

Op vrijdagmorgen 1 mei kregen we hoog bezoek op onze school. Oud-militair John Sheppard (Canada, 91 jaar) was namelijk met zijn echtgenote te gast in onze groepen 7 en 8.

John en zijn vrouw verblijven deze week in Nederland in verband met 70 jaar bevrijding. Zij logeren bij Albert en Gerry Veldhuizen, waarvan we jaren terug ook de kinderen op onze school hadden. John was duidelijk in zijn element en vertelde de kinderen hoe hij in de oorlogsjaren in Europa kwam en wat hij zoal meemaakte in Nederland. Albert vertaalde zijn verhaal grotendeels in het Nederlands, zodat onze kinderen ook alles meekregen. Het werd op deze manier een prachtig samenzijn en een ieder was onder de indruk. Tot slot kregen de kinderen nog een speldje (vlag Canada) van John en zijn vrouw en verlieten onze gasten voldaan de school. Een ervaring rijker!

FOTOALBUM

ARTIKEL TC TUBANTIA

 

Deel deze pagina: